پیام فرستادن
خانه

foshan phoenix building materials Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

قیمت های کارخانه در آستانه خانه

 

شرکت فوشان فونیکس مواد ساختمانی ، لمیتید ، واقع در پایتخت سرامیک چین-فوشان ، یک تولید کننده حرفه ای برای تولید کاشی های دیواری و کفپوش با اندازه ها و رنگ های مختلف است.

فینکس انواع مختلفی از محصولات را با سبک های مختلف هنری برای پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان توسعه داده است. کیفیت محصولات ما با استانداردهای کیفیت اروپایی مطابقت دارد.مشتریان ما در خارج از کشور از بیش از 35 کشور و منطقه ای مانند جنوب شرقی آسیا هستند.، خاورمیانه، آمریکا، اتحادیه اروپا و آفریقا.

ما به منافع مشتریان احترام می گذاریم تمرکز بر خدمات به مشتریان ما تعداد زیادی از فروش و خدمات عالی را پرورش داده ایمهر وضعیتیفينيکس ميخواد هر مشتري از خدمات حرفه اي، صادقانه و محتاطانه ما لذت ببره

فنکس کیفیت محصول خوب، قیمت های انعطاف پذیر و رقابتی، تحویل در زمان و خدمات مشتری را برای مشتریان در سراسر جهان تضمین می کند.لطفاً برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیریدما منتظر ایجاد روابط تجاری با مشتریان از سراسر جهان هستیم.

به شرکت مواد ساختمانی فوشان فونیکس خوش آمدید

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت مواد ساختمانی فوشان فونیکس یک شرکت با تاریخچه سال هاست.

foshan phoenix building materials Co., Ltd. foshan phoenix building materials Co., Ltd. foshan phoenix building materials Co., Ltd. foshan phoenix building materials Co., Ltd. foshan phoenix building materials Co., Ltd.
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : ققنوس

تعداد کارمندان : 150~200

فروش سالانه : 40000000-50000000

سال تاسیس : 2015

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%